Volvo V40
Cross Country 2.0 T3 Momentum | Xenon | Trekhaak | Stoelverwarming | Navi | PDC | Cruise | LMV 18" |
Direct kopen, basisprijs: € 14.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.450,-
LEASEPRIJS: € 238,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo V40 |
|---|---|
| Uitvoering: | Cross Country 2.0 T3 Momentum | Xenon | Trekhaak | Stoelverwarming | Navi | PDC | Cruise | LMV 18" | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 februari 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 146.468 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 238,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JF-118-B |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 113 kw / 154 pk |
| Laadvermogen: | 628 kg |
| Gewicht: | 1.342 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.970 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- DVD speler
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Lederen/stof bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Voetgangersairbag
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bots herkenning systeem
- Cruise Control
- Audiobediening stuurwiel
- Automatische dimmer binnenspiegel
- Bluetooth
- Bluetooth
- Business Pack Connect
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- electronic climate control
- electronic climate control
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- hoofdsteunen anti-whiplash
- In hoogte verstelbare passagiersstoel
- Kantelbare zitting bestuurderstoel met verstelbare lendesteun
- lendesteun(en) verstelbaar
- Regensensor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Winter-Line-Automaat